top of page
YAZILAR

Bu sayfadan tüm yazılara ulaşabilir, yorum yapabilir ve paylaşabilirsin.

Şehirli Erkek yazı içeriği aksi belirtilmedikçe bağımsız yazarlar tarafından yapılmaktadır. İzinsiz kopyalanması ve yayınlanması kurallarımıza aykırıdır.

  • türker fırat

Samsung Galaxy S20 FE tanıtıldı!

Samsung, Galaxy S deneyimini daha geniş kitlelere ulaştırmak için Galaxy hayranlarının en sevdiği özellikleri bir araya getirdiği yeni Galaxy S20 Fan Edition (FE) akıllı telefonunu sahneye çıkardı. Profesyonel düzeyde kamera, yeni ve capcanlı renkler ile gelen telefonun Türkiye’de tavsiye edilen KDV dahil fiyatı ise 6.499 TL.Samsung Electronics Galaxy S20 ailesinin en yeni üyesi Galaxy S20 Fan Edition cep telefonunu beğeniye sundu. Birinci sınıf bir amiral gemisi akıllı telefon olan Galaxy S20 FE, Galaxy hayranlarının Samsung’a ilettiği en sevilen yeniliklerle gelirken Türkiye’de KDV dâhil 6499 TL gibi rekabetçi bir fiyatla satışa sunulacak.Covid-19 herkesin yaşamını değiştirdi ve teknoloji artık hayatımızda daha da önemli bir rol oynuyor. Samsung da bu nedenle, yeni cihaz deneyimleri sunarak daha fazla tüketiciye ulaşmak için Galaxy S20 FE'yi geliştirdi. Galaxy S20 serisinden miras özellikler arasında Süper Akıcı ekran kaydırma, yapay zekâ destekli kamera, gelişmiş çip seti, hızlı bağlantı, uzun saatler yeten pil gücü ve arttırılabilir depolama yer alıyor.


Günümüzde fotoğraf ve video çekmek, kendimizi ifade etmek için en sık tercih ettiğimiz yöntemlerden biri. İşte bu yüzden Galaxy S20 FE’ye yenilikçi ve profesyonel düzeyde 32MP selfie kamerası da eklendi. Telefonun profesyonel düzeydeki kamerası sayesinde, paylaşılmaya değer görüntüleri anında yakalamanız mümkün hale geliyor.Galaxy S20 FE, kişisel tarzınızı yansıtabilmeniz için ergonomik, şık ve ince Galaxy S20 ailesine özgü tasarım öğeleriyle her tarza, görünüme ve kişiliğe uyum sağlayabilen altı farklı canlı renk seçeneğine sahip olacak. Cloud Red, Cloud Orange, Cloud Lavender, Cloud Mint, Cloud Navy ve Cloud White renk seçenekleriyle satışa sunulacak Galaxy S20 FE, aynı zamanda telefon yüzeyinde parmak ve dokunmadan kaynaklanan izleri en aza indirmek için, hafif pürüzlü ve sis efektli dokuya sahip.


Ön sipariş için itibaren shop.samsung.com/tr 'a bakın.

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Şehirli Erkekte

Yazar Ol!

bottom of page