top of page
YAZILAR

Bu sayfadan tüm yazılara ulaşabilir, yorum yapabilir ve paylaşabilirsin.

Şehirli Erkek yazı içeriği aksi belirtilmedikçe bağımsız yazarlar tarafından yapılmaktadır. İzinsiz kopyalanması ve yayınlanması kurallarımıza aykırıdır.

  • bartuğ atasever

NetWork’ten ‘New Casual’ Erkek KoleksiyonuNetWork, Sonbahar/Kış 2020 sezonunda gardıropların favori modellerini belirleyecek güçlü bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Evde geçirilen vaktin artmasıyla her zamankinden daha fazla önem kazanan casual stil, NetWork tarafından modern bir üslupla ‘New Casual’ adı altında yorumlanarak günün her anında tercih edilebilecek rafine tasarımlara hayat veriyor. Markanın yarattığı bu iddialı seçkiyle erkek moda severler, değişen yaşam tarzlarına yönelik konfor ihtiyacına mükemmel bir biçimde cevap buluyor.

Siyah, gri ve beyazın hakimiyetindeki geniş ürün seçkisinde kazak, gömlek, ceket ve palto alternatifleri son derece geniş bir yer kaplıyor. Renkli ve dinamik tasarımlar, konforu 3D dokulara sahip en yeni kumaş teknolojileri ile bir araya getirirken günlük görünüme çabasız şıklığı katan trikolar, sarkmayı önleyen “recovery” kumaşları sayesinde her okazyonda kurtarıcı rolünü üstleniyor. Lüksü ve fonksiyonelliği konfor ile harmanlayan jogger’ların ön plana çıktığı alt giyim kategorisinde, örme ve kadife dokuların yanı sıra jersey kumaştan beş cep pantolonlar da temanın vazgeçilmez parçalarını oluşturuyor.NetWork’ün ‘New Casual’ serisi kapsamındaki aksesuar grubunda ise birbirinden farklı görünümleri kusursuzca tamamlayan ayakkabı ve sneaker’lar ile nötr renklerde bere ve atkılar bulunuyor. Fonksiyonel ve minimal sırt çantaları ise yeni dünyanın günlük şıklığını yansıtan bu stilin en çarpıcı aksesuarı olarak dikkat çekiyor.


Koleksiyona ait tüm modellere NetWork mağazaları ve network.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

134 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Şehirli Erkekte

Yazar Ol!

bottom of page