top of page
YAZILAR

Bu sayfadan tüm yazılara ulaşabilir, yorum yapabilir ve paylaşabilirsin.

Şehirli Erkek yazı içeriği aksi belirtilmedikçe bağımsız yazarlar tarafından yapılmaktadır. İzinsiz kopyalanması ve yayınlanması kurallarımıza aykırıdır.

  • erdem istemihan

Levi's "Made&Crafted" Erkek Koleksiyonu

Sonbaharın renklerini yeni erkek koleksiyonu Made & Crafted'da birleştiren Levis's, rahatlık ve konforu aksiyon ve açık hava heyecanıyla harmanlayan bir görünüm sunuyor. Levi’s Made & Crafted Sonbahar/Kış 2020 koleksiyonu, denim merkezli stili ve teknik inovasyonu harmanlayan şık bir kış gardırobu için mükemmel bir başlangıç noktası.


Bu sezon Levi’s Made & Crafted erkek koleksiyonu, oversize silüetler, değişik tonlarda kumaşlar, sanatsal katmanlar ve yüksek kaliteli üretim teknikleriyle dolu. Son derece yumuşak polar kazaklar, oversize Trucker’larla ile bir araya geliyor. Anahtar parçalar arasında; Mountain gömlek, kullanışlı bir oversize gömlek ceket, Mountain ceket ve Batılı yaşam tarzından ilham alan, sürdürülebilir geri dönüştürülmüş polyester dolgu ile izole edilmiş zikzak dikişli kapitone bir dış yüzeye sahip teknik bir denim ceket bulunuyor. Koleksiyonda, rahat katmanlara ek olarak hoodie ve termal dikişli kazaklar da mevcut.


Markanın global tasarım direktörü Nicolle Arbor, koleksiyonu hazırlarken yılın bu zamanlarında dağların natürel tonlarından, gün batımında ortaya çıkan kızıl ışıktan ilham alındığını belirtiyor. Erkekler için teknik stiller, fonksiyonel detaylar, baştan aşağıya rahat silüet ve katmanlarla bir dağcılık yaklaşımı yaratmayı hedeflediklerini belirten tasarımcı, sürdürülebilir bir teknoloji kullanımıyla da marka sorumluluklarının altını çiziyor.


Koleksiyona levis.com.tr 'den ulaşabilirsiniz.

43 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Şehirli Erkekte

Yazar Ol!

bottom of page