top of page
YAZILAR

Bu sayfadan tüm yazılara ulaşabilir, yorum yapabilir ve paylaşabilirsin.

Şehirli Erkek yazı içeriği aksi belirtilmedikçe bağımsız yazarlar tarafından yapılmaktadır. İzinsiz kopyalanması ve yayınlanması kurallarımıza aykırıdır.

  • türker fırat

Huawei yeni Watch GT 2 Pro’yu tanıttı

HUAWEI en yeni akıllı saati HUAWEI WATCH GT 2 Pro'yu dün gerçekleştirilen Huawei Geliştirici Konferansı’nda tanıttı. Dünyanın en çok satan akıllı saatlerinden biri olan HUAWEI’nin ödüllü WATCH GT 2 Serisi’nin en yeni üyesi HUAWEI WATCH GT 2 Pro, premium tasarımı, gelişmiş spor takibi, iki haftalık pil ömrü gibi özellikleriyle kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro, minimalist tasarımı ve sağlamlığı ile kullanıcıların daha fazlasını keşfetmesi için tasarlandığı iddiasıyla tanıtımını yaptı. Safir cam tasarımlı saat kadranı, daha sert, daha dayanıklı ve dokulu bir dış yüzeye sahip; böylece dış mekan sporlarında bile çizilmeye karşı dayanıklı. Saat gövdesinde ise titanyum kullanılmış.


Ürün, aralarından seçim yapılabilecek 100'den fazla egzersiz modu sunuyor. Huawei Watch GT 2 Serisi’nde bulunan diğer egzersiz modlarının yanına kayak, kros kayağı, snowboard ve golf gibi yeni spor modları da dahil edilmiş

200'den fazla saat yüzü seçeneğiyle, kullanıcılara birçok özelleştirme seçeneği sunan saat, aynı zamanda HUAWEI Share OneHop Watch Face fonksiyonu ile kullanıcıların fotoğraf galerilerinden görüntüleri aktararak saat yüzünü kişiselleştirmelerine olanak tanıyor.


HUAWEI WATCH GT 2 Pro’nun Türkiye’de Ekim ayında satışta olması planlanıyor.

30 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Şehirli Erkekte

Yazar Ol!

bottom of page