top of page
YAZILAR

Bu sayfadan tüm yazılara ulaşabilir, yorum yapabilir ve paylaşabilirsin.

Şehirli Erkek yazı içeriği aksi belirtilmedikçe bağımsız yazarlar tarafından yapılmaktadır. İzinsiz kopyalanması ve yayınlanması kurallarımıza aykırıdır.

  • björn eriksson

H&M atık materyallerden oluşan yeni plaj koleksiyonunu sunar

H&M ilk kez, % 100 geri dönüştürülmüş materyallerden üretilmiş erkek mayolarını piyasaya sürüyor. Renkli mayolar geri dönüştürülmüş polyester ve geri dönüştürülmüş poliamid ile üretildi.Bu sezonun erkek mayoları, açık pasteller, siyah, canlı neon renkler ve ikonik baskılarla beraber 80’lerin eğlenceli ve canlı havasını yansıtıyor.

Bu mayolar, geri dönüştürülmüş poliamid, polyester veya geri dönüştürülmüş diğer materyallerden yapılmaları nedeniyle, H&M’in devam eden sürdürülebilirlik çalışmalarında atılan önemli bir adım. Bu materyalleri kullanarak, normalde çöpe gidecek olan atık malzemelerin kullanımı optimize ediliyor ve doğaya daha az atik bırakılıyor.Özellikle hızlı tekstil ürünleri üretimini sağlayan zincir mağazaların sürdürülebilir olma yolunda girişimlerde bulunmasi önemli bir durum. İsveç'in bu konuda oldukça önemli bir yerde olan çalışmalarını düşündüğümüz zaman, bir İsveç markasının ürün kriterlerinde sürdürülebilirliği yakalama çabası, belki de kamuoyu farkındalığı ve inovasyonun arasındaki doğru orantıyı bize gösteriyor.H&M erkek mayo koleksiyonu Haziran itibariyle mağazalarda ve online olarak hm.com’da satışa sunuluyor.
29 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Şehirli Erkekte

Yazar Ol!

bottom of page