top of page
YAZILAR

Bu sayfadan tüm yazılara ulaşabilir, yorum yapabilir ve paylaşabilirsin.

Şehirli Erkek yazı içeriği aksi belirtilmedikçe bağımsız yazarlar tarafından yapılmaktadır. İzinsiz kopyalanması ve yayınlanması kurallarımıza aykırıdır.

  • yigit keskin

Atiye, 2. Sezon geldi!

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova ve Meral Çetinkaya gibi değerli isimlerin yer aldığı Atiye’nin 2. sezonu geldi.İlk sezonuyla beklenenin ötesinde bir izlenme oranı yakalayarak kendi PR'ını yapan dizi, Netflix'in Türkiye'de gerçekleştirdiği ikinci prodüksiyon olma özelliğine sahip ve şimdiden 3. sezon çekimlerine başlandı.


Dizi, İstanbul'da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye'nin hayatını konu alıyor. Atiye'nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır ve ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'de yapılan bir keşif sonrasında değişmek üzeredir. Erhan adında bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.8 Bölümlük ilk sezonun ardından sıfır noktasına dönen hikayenin ikinci sezonda nasıl bir akışa gireceği merak ediliyordu. Dün itibariyle yayına giren Atiye'nin 2. sezonunun nasıl bir beğeni toplayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.
www.netflix.com/thegift

11 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Şehirli Erkekte

Yazar Ol!

bottom of page