top of page
pexels-cottonbro-5103899.jpg
HAKKINDA

Şehirli Erkeğe dair merak ettiklerini burada bulabilir, merakını tatmin etmeyen bir konu varsa, bizimle iletişime geçebilirsin. 😉

Şehirli Erkek nedir?

Şehirli Erkek fikri, türkçe içerik hazırlayan erkek life-style dergileri ve internet sitelerinin tüketim odaklı yüzeyselliğinden uzak bir içerik okuma ihtiyacıyla doğdu. Değişen jenerasyonlar yeni değerler yaratırken, bu değişimden uzak bir medya seslenişi hepimizi bağımsız içeriklere yöneltti. Yaratıcı sektörün farklı alanlarında çalışan insanlar olarak, konsept yaratıp markalaştırma çabalarına girmek işimizin bir parçası. Şehirli Erkek fikri doğduktan sonra da, alternatifi olarak oluşturmak istediğimiz ses tonunu bulmak için çaba harcadık.

Şehirli Erkek, kişisel bir blog olmaktan öte, Türkiye'de eksikliğini hissettiğimiz erkeklere özel olan, yaşam tarzı, seyahat ve farkındalık konusunda açık bir paylaşım sitesi. Erkekler olarak içinde olduğumuz hayatı en iyi versiyonuyla yaşamak isteyen canlılarız. Ve yaşadığımız toplum bizi görünmeyen bir dayanışma ağıyla birleştirip bir centilmenler klübüne davet ediyor.

Ve biz de bu klübün adına Şehirli Erkek diyoruz.

EDITOR

Yiğit Keskin

y2.jpg

Editor

YİĞİT KESKİN

  • Instagram
  • Spotify

Şehirli Erkek'te Yazar Ol!

Erkeklere özel yaşam tarzı içerikleri sunan bir platform olarak ezberlenmiş dergi metinlerinin aksine, yazarların tecrübelerine dayanan bir site içeriği oluşturmayı planlıyoruz. Şehir hayatı, seyahat, etkinlikler, stil ve erkek ürünleri üzerine yazı yazmak istersen sen de bize katılabilirsin.

Başvuru için lütfen Formu doldurun.

Yakında görüşmek üzere!

 

SOSYAL MEDYA
  • Facebook
  • Instagram
  • Spotify - Siyah Çember
  • YouTube - Black Circle
bottom of page